تبلیغات
موفقیت سریع تحصیلی - دوره های آموزشی

برخی از دوره های ضروری


مساله این نیست که گذراندن این دوره ها چقدر برات تموم می شه

مساله اینه که اگه این دوره ها را نگذرونی چقدر برات گرون تموم می شه!


دوست من سلام،

از درس زیاد و کمبود زمان خسته شده اید؟ با اینکه خیلی زحمت می کشید نمره دلخواهتان را نمی گیرید؟ یا شاید مطالب را فراموش می کنید.

بر طبق آمار تلخ ولی واقعی، 24 ساعت بعد از مطالعه، 80 درصد مطالب را فراموش می کنیم. آیا می دانید چگونه در این دام گرفتار نشوید؟

دوست عزیز، وقتش نرسیده که راز درس خواندن آسان را بدانید؟ همان رازی که با آن، نفرات برتر سریعتر مطالعه می کنند، به آسانی مطالب را به خاطر می سپارند و نمرات عالی می گیرند.

چرا شما اینگونه نباشید؟ مطمئن باشید شما هم می توانید. فقط کافی است تصمیم بگیرید. قبول دارید؟

برای یادگیری تکنیک های نفرات برتر، می توانید در دوره های زیر، شرکت کنید:

 

·        درس خواندن به شیوه باهوش ها

اگر مطالب را فراموش می کنیم مشکل فقط مربوطه به حافظه نیست. در نحوه مطالعه امان هم هست. در واقع مطالعه فقط خواندن نیست. چندین مرحله دارد که وقتی بعضی از این مراحل را حذف می کنیم نه تنها کیفیت مطالعه و درک مطلب به شدت کاهش می یابد، بلکه باعث فراموشی سریع مطالب می شود. در این دوره تمامی مراحل یک مطالعه اثربخش را فرا گرفته و تمرین می کنید.


·        مطالب یادم می ره، چی کار کنم؟

تنها راه حفظ کردن تکرار نیست. این ابتدایی ترین روش است. در این دوره به صورت عملی، تکنیک های حفظ سریع و آسان مطالب، فرمولها، اعداد، لیست ها، تقویت دقت و تمرکز و بسیاری مطالب کلیدی دیگر را فرا می گیرید.

 

·        سر کلاس درس وقتتو تلف نکن!

هیچ چیزی ندارم که بگویم، فقط می پرسم: حالا که بخش مهمی از زمان شما در کلاس درس می گذرد اگر یادگیری درست سر کلاس اتفاق نیفته زمانی می ماند که بخواهید جبران کنید؟ خودتون بگید!

 

·        افکار مزاحم  را نابود کنید!

فکر کنم علاوه بر گاز دادن باید پاتو از روی ترمز برداری. ترمزهای ذهنی را می گم. تکنیکهای ساده و قدرتمندی بهتون می گم که اینقدر نشت انرژی فکری نداشته باشید. تو دوره می بینمتون.

 

·        اگه عتماد به نفس داشتم ...

فقط یک دقیقه فکر کنید: آیا خیلی از فرصت های زندگی (تحصیلی، مالی، ...) به خاطر کمبود اعتماد به نفس از دست نداده اید؟ آیا به خود نگفته اید اگر اعتماد به نفس داشتم و نمی ترسیدم فلان کار را انجام داده بودم؟  فکر می کنم این دوره باعث می شه دیگه این حسرت ها را تجربه نکنید.

 

·        می خوای تو زندگیت چه کار کنی؟

اگر نمی دانی که باید حتما این دوره را بیایی تا هدف گذاری زندگیت را انجام بدی.اگر می دانی برای گسترش آن باز هم شرکت در این دوره را توصیه می کنم، ولی باز خودت مختاری.

 

نکته پایانی: اگر مباحث دیگری هم به نظرتان می رسد که نیازی به آموزش در آن دارید از طریق این لینک مطرح نمایید تا اقدام شود.